Robotour 2010 v Bratislavě

Robozor se i letos účastní soutěže Robotour. Letošní ročník se koná v bratislavské botanické zahradě. Soutěže se účastní vývojáři robota Vektor, který se stavil během prázdnin v ICZ a týká se tedy Romana Dvořáka, Martina Povišera, Lukáše Čížka a Kryštofa Celby. Tento tým odjíždí s robotem a Ing. Kákonou (Puclíkem) ve čtvrtek 16.9.2010 v 15.00 od sídla firmy ICZ (J.Š. Baara 40) – děti vědí, kde to je. Předpokládaný návrat je v neděli do 20.00.

Každé dítě musí mít s sebou svůj pas a doporučuji i cestovní pojištění na dobu od čtvrtka do neděle (zajistí rodiče).

Spát budeme zde: http://www.klbko.sk/klbko/klbko.html. Cenu ubytování dohodneme až na místě a bude velmi příznivá.

Je nutná karimatka, spacák, žlíce, ešus (nebo jiná nádoba na jídlo), plecháček (nebo jiná nerozbitná nádoba na čaj). Ráno a večer si uvaříme teplé jídlo (dohodnu se s dětmi, jaké konzervy koupit a koupí se hromadně). Přes den musí mít děti svačinu (budeme uvnitř botanické zahrady, nebude zde možné koupit jídlo).

Vyúčtování se provede až po návratu, není třeba záloha. Počítejte se zaplacením dopravy na cca 2x 350km, symbolickou cenou za ubytování (cca 300Kč na osobu za celý pobyt) a společné potraviny. Platit se bude v Kč. Případné dotazy k organizaci cesty tohoto týmu směřujte na email martin.kakona@i.cz.

Na soutěž pojede i druhé vozidlo a to v sobotu 18.9.2010 v 6.00 od DDM a zatím se předpokládá návrat také v sobotu v nočních hodinách. Ve hře je i varianta s přespáním do neděle a návrat v neděli večer. V autě jsou ještě 2 místa volná a jedno je předběžně potvrzené pro Jirku Jindrů. 1 místo stále volné pro povzbuzovače developerského týmu robota Vektor :-). Informace na info@robozor.cz.