Soutěž ISTROBOT Bratislava 25.4. až 27.4. 2014

AKTUALIZACE (3.4.2014)

Nezapomeňte! Kroužek je už jen 10.4., kroužek 17.4. není – Velikonoce, kroužek 24.4. již budeme balit!

Registrace vašeho robota:

Na stránkách soutěže Istrobot http://www.robotika.sk/contest/2014/ jsou důležité organizační pokyny. Zájemci o účast si musí svého robota zaregistrovat. Toto musí KAŽDÝ zájemce provést pomocí průvodce zde: http://www.robotika.sk/contest/2014/index.php?page=logme. Připomínám, že termín registrace je nejpozději do 1.dubna 2014. Do kolonky „Škola, zamestanie:“ vložte text „Robozor“, abych viděl, kdo se zaregistroval.

Na soutěž pojede jen ten, kdo bude mít robota hotového. To platí zejména pro kategorii „Stopár“ a nováčky. Hotový robot se vykazuje tím, že alespoň 2x za sebou projede bezchybně celou dráhu. A cestou se nerozsype!!!!!!!

Organizace cesty:

Datum odjezdu do Bratislavy bude opět v pátek 25.4. od DDM v Českých Budějovicích. Čas odjezdu od DDM v 16:30. Vybíráme opět 1100,- Kč před odjezdem. Stejně jako v předchozích letech nakonec spočítáme kolik vše stálo, podělíme počtem účastníků a vyrovnáme po návratu.

S sebou pořádnou svačinu na cestu a večer, karimatku, spacák, hrníček, lžíci, ešus, hygienu, průkazku pojišťovny, pas. Doporučuji rodičům sjednat i cestovní pojištění dle uvážení. Nejpozději do 24.4.2014 (čtvrtek, poslední kroužek před Istrobotem) definitivně nahlásit, že dítě opravdu JEDE! Cestou zastavujeme v Tescu v Brně, kde si děti mohou i nějaké věci případně dokoupit.

Dopravu mohu zajistit jen pro 6 dětí, které mohou jet, když budou rodiče souhlasit, se mnou v autě. Pokud by se nějaký rodič uvolil a jel autem a byl ochoten vzít i někoho jiného, prosím informaci na můj email info(zavináč)robozor.cz

– Ford Galaxy 7 lidí (já + 6 dětí)

AKTUALIZACE (3.4.2014)
Přihlášení jsou:

3 starší:
Martin Povišer (ARMtank – Sklad kečupů)
Petr Čech (DortII – Stopár)
Ondra Šesták (MedBot – Stopár)

3 mladší (Lego):
Sebevrah (Jirka Jindra – Stopár)
Kajar (Karel Beránek – Stopár)
Makoč (Petr Neveklovský – Stopár)

Návrat počítáme v neděli 27.4. někdy ve večerních hodinách. Zase jako obvykle voláme maminkám, když přejedeme hranice a chvilku před příjezdem do Budějovic. Tzn., že bude dobré, když děti budou mít mobily, nebo alespoň telefonní čísla na rodiče. € dle uvážení (kapesné), na podstatné výdaje € směním hromadně.